Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

RM Filipowicz

Klimeckiego 25

30-705 Kraków

Kontakt telefoniczny
tel. 0 12 257 35 00

Godziny otwarcia


Serwis
pn. - pt.: 7:00 - 19:00
sb.: 7:00 - 15:00

 

 

Samochody używane

tel. 12 257 35 00

salon.mitsubishi@rmfilipowicz.pl 

 

 

Sprzedaż Samochodów Używanych - Jakub Cholewa

tel. 12 257 35 00
jakub.cholewa@rmfilipowicz.pl

 

 

Serwis

tel. 12 257 35 00
serwis@rmfilipowicz.pl 

 


Doradca Klienta Serwisu  - Andrzej Kurowski

andrzej-160.png [39.67 KB]
tel. 12 257 35 00
andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

 

Doradca Klienta Serwisu  - Dariusz Nosek

nosek-160.png [39.26 KB]
tel. 12 257 35 00
dariusz.nosek@rmfilipowicz.pl

 

 

Doradca Serwisu  - Mateusz Główka

tel. 12 257 35 00
mateusz.glowka@rmfilipowicz.pl

 

Z-ca Kierownika Serwisu / Spec. d/s Gwarancji - Grzegorz Igielski

grzenio-160.png [37.76 KB]
tel. 12 257 35 00
grzegorz.igielski@rmfilipowicz.pl

 

Kierownik Serwisu i Działu Części - Dariusz Król
tel. 12 257 35 00
dariusz.krol@rmfilipowicz.pl

 

 

Dział części i akcesoriów

tel. 12 257 35 00

sklep@rmfilipowicz.pl 

 

Specjalista d/s sprzedaży części zamiennych i akcesorii - Wojciech Rodak

wojtek.rodak.png [38.79 KB]
tel. 12 257 35 00
wojciech.rodak@rmfilipowicz.pl

 

Specjalista d/s sprzedaży części zamiennych i akcesorii - Michał Ropa

micho-160.png [32.74 KB]
tel. 12 257 35 00
michal.ropa@rmfilipowicz.pl

 

 

Obsługa Klienta

tel. 12 257 35 00
serwis@rmfilipowicz.pl