Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

RM Filipowicz

Klimeckiego 25

30-705 Kraków

Kontakt telefoniczny
tel 0 12 257 35 00
Kontakt mailowy
marcin.doniec@rmfilipowicz.pl

Godziny otwarcia


Salon
pn. - pt.: 10:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00

Serwis
pn. - pt.: 7:00 - 19:00
sb.: 7:00 - 15:00

 

 

Salon

12-257-35-00

salon.mitsubishi@rmfilipowicz.pl 

 

 

Kierownik Salonu  - Marcin Doniec

marcin-d-160.png [35.33 KB]

695 66 33 55
marcin.doniec@rmfilipowicz.pl

 

 

Specjalista ds. Sprzedaży - Mateusz Krawczykowski

mati-160.png [34.26 KB]

695 66 55 63
mateusz.krawczykowski@rmfilipowicz.pl

 

 

Sprzedaż Samochodów Używanych - Artur Rzepka

Artur małe.png [32.50 KB]

605 55 73 34
artur.rzepka@rmfilipowicz.pl

 

 

 

Serwis

12-257-35-00
serwis@rmfilipowicz.pl 

 


Doradca Klienta Serwisu  - Andrzej Kurowski

andrzej-160.png [39.67 KB]
695 660 044
andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

 

Doradca Klienta Serwisu  - Dariusz Nosek

nosek-160.png [39.26 KB]
695 660 033
dariusz.nosek@rmfilipowicz.pl

 

 

Doradca Serwisu  - Mateusz Kubas

kyubas-160a.png [38.84 KB]
697 608 601
mateusz.kuba@rmfilipowicz.pl

 

Z-ca Kierownika Serwisu / Spec. d/s Gwarancji - Grzegorz Igielski

grzenio-160.png [37.76 KB]
695 66 22 22
grzegorz.igielski@rmfilipowicz.pl

 

Kierownik Serwisu i Działu Części - Dariusz Król
601 669 029
dariusz.krol@rmfilipowicz.pl

 

 

Dział części i akcesoriów

12 257 35 00

sklep@rmfilipowicz.pl 

 

Specjalista d/s sprzedaży części zamiennych i akcesorii - Wojciech Rodak

wojtek.rodak.png [38.79 KB]
695 660 077
wojciech.rodak@rmfilipowicz.pl

 

Specjalista d/s sprzedaży części zamiennych i akcesorii - Michał Ropa

micho-160.png [32.74 KB]
661 559 559
michal.ropa@rmfilipowicz.pl

 

Specjalista d/s sprzedaży części zamiennych i akcesorii - Przemysław Grodecki

przemek-160.png [35.71 KB]
przemyslaw.grodecki@rmfilipowicz.pl

 

 

Recepcja serwisu

12 257 35 00
serwis@rmfilipowicz.pl

 

Recepcjonistka Serwisu - Wiktoria Janiszewska

wiktoria-janiszewska.png [39.21 KB]
695 661 133
wiktoria.janiszewska@rmfilipowicz.pl

 

Recepcjonistka Serwisu - Justyna Nowakowska
697 608 605
justyna.nowakowska@rmfilipowicz.pl