Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

RM Filipowicz

Klimeckiego 25

30-705 Kraków

Kontakt telefoniczny
tel 0 12 423 51 13
Kontakt mailowy
agnieszka.matula@rmfilipowicz.pl

Godziny otwarcia


Salon
pn. - pt.: 9:00 - 19:00
sb.: 9:00 - 14:00

Serwis
pn. - pt.: 7:00 - 19:00
sb.: 8:00 - 14:00

 

 

Salon

12-257-35-00

salon.mitsubishi@rmfilipowicz.pl 

 

Kierownik Salonu - Jakub Szczuciński
605 55 71 99
jakub.szczucinski@rmfilipowicz.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży - Marcin Doniec
695 66 33 55
marcin.doniec@rmfilipowicz.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży - Bartłomiej Wójs
605 55 73 55
bartlomiej.wojs@rmfilipowicz.pl

 

 

Serwis

12-257-35-00
serwis@rmfilipowicz.pl 

 


Doradca Klienta Serwisu  - Andrzej Kurowski
695 660 044
andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

 

Doradca Klienta Serwisu  - Dariusz Nosek
695 660 033
dariusz.nosek@rmfilipowicz.pl

 

Doradca Serwisu  - Adrian Płaszczyca
695 663 344
adrian.plaszczyca@rmfilipowicz.pl

 

Doradca Serwisu  - Mateusz Kubas
697 608 601
mateusz.kubas@rmfilipowicz.pl

 

Z-ca Kierownika Serwisu / Spec. d/s Gwarancji - Grzegorz Igielski
695 66 22 22
grzegorz.igielski@rmfilipowicz.pl

 

Kierownik Serwisu i Działu Części - Dariusz Król
601 669 029
dariusz.krol@rmfilipowicz.pl

 

 

Dział części i akcesoriów

12 257 35 00

sklep@rmfilipowicz.pl 

 

Specjalista d/s sprzedaży części zamiennych i akcesorii - Wojciech Rodak
695 660 077
wojciech.rodak@rmfilipowicz.pl

 

Specjalista d/s sprzedaży części zamiennych i akcesorii - Michał Ropa
661 559 559
michal.ropa@rmfilipowicz.pl

 

Specjalista d/s sprzedaży części zamiennych i akcesorii - Przemysław Grodecki
przemyslaw.grodecki@rmfilipowicz.pl

 

 

Recepcja serwisu

12 257 35 00
serwis@rmfilipowicz.pl

 

Recepcjonistka Serwisu - Agnieszka Matuła
695 661 133
agnieszka.matula@rmfilipowicz.pl

 

Recepcjonistka Serwisu - Justyna Nowakowska
697 608 605
justyna.nowakowska@rmfilipowicz.pl